(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete a Guarnizo (Nr 4880270)

1 paquete a Guarnizo

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3171.00 km

Adres i termin nadania

Rumunia, Sector 2, Bukareszt

21 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kantabria, Guarnizo

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).