(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 09:20

1 paquete a Toral de los Vados

(Nr 2254809)
1 paquete a Toral de los Vados

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2157.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Santa Cruz De Tenerife, 38002, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toral de los Vados, 24560, Hiszpania

Termin elastyczny