(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-24 12:34

1 paquete a uganda

(Nr 2241291)
1 paquete a uganda

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 8338.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Pradejón, 26510, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Moyo, Uganda

Termin elastyczny