(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-08-30 13:45

1 parcel to Italy

(Nr 1997156)
1 parcel to Italy

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

24.00

Ilość sztuk:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1178.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacjewyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniamiwolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Salzburg, 5020, Austria

30 sie 2017

Adres i termin dostawy

Salerno, Włochy

2 wrz 2017