(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-22 11:25

1 pazcka

(Nr 2171610)
1 pazcka

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 391.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 674145
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 23:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-27 do 2018-12-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam,dla obniżenia kosztów , proponujemy wysyłkę kurierem z Kijowa do Lwowa do naszego magazynu. Z Lwowa przywieziemy prosto do Warszawy

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Lwów, Ukraina

23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

26 lis 2017