(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-05 09:35

1 pazka do Polski

(Nr 2009228)
1 pazka do Polski

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

8.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2998.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacjebardzo ważne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Motril, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

25 wrz 2017