(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-26 09:32

1 pies

(Nr 1922955)
1 pies

Waga w kg:

25.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 1395.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 08:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-09-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego odmiana, waga oraz dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być zatem chore ani ranne. Kiedy postanowiliśmy przewieźć kota, psa lub fretkę trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery potrzebne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny mieć dokument tożsamości wydany przez weterynarza. Spis weterynarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 .

    Nie licząc paszportu potrzebnetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymaganerównież takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, jeśli mamy należyty przenośnik. Przy przewozie zwierza warto używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Małkinia Górna, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chaussée de Wavre, Bruksela, Belgia

Termin elastyczny