(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-26 09:32

1 pies

(Nr 1922955)
1 pies

Waga w kg (łączna):

25.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 1395.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 484694
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 08:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-09-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli chcemy zamówić transport zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, ciężar i dokładny opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie chore ani ranne. W przypadku, gdy zamierzamy przetransportować kota, psa lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, w którym zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą mieć paszport wydany przez weterynarza. Listę lekarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 zł.

    Oprócz paszportu potrzebne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie dane jak data i trasa przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę firm przewozowych uprawnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, gdy mamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierząt warto stosować różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Małkinia Górna, 07-320, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chaussée de Wavre - Waversesteenweg, Auderghem - Oudergem, 1160, Belgia

Termin elastyczny