(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-24 10:43

1 pies, ok 15kg,

(Nr 1919333)

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2097.00 km

Informacje dodatkowe:

pies będzie w swojej klatce

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

ID firmy: 51108
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 17:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości: (2)

Agnieszka M. (Przewoźnik)
24-07-2017, 17:20
Posiadamy licencje na przewóz zwierząt a samochód spełnia wszystkie wymagania stawiane środkom transportu przeznaczonym do przewozu zwierząt (zatwierdzenie inspektoratu weterynarii). Postoje odbywają się co 3-4 godziny. Każdy samochód wyposażony jest w system lokalizacji GPS z czujnikiem temperatury w kabinie, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się zwierzę. Sami jesteśmy hodowcami i właścicielami dwóch piesków.
Agnieszka M. (Przewoźnik)
24-07-2017, 17:20
Usługi świadczymy w systemie door to door - odbieramy i dostarczamy zwierzę bezpośrednio z miejsca na miejsce. Transport odbywa się w klimatyzowanym samochodzie osobowym, w specjalnym transporterze dopasowanym do wielkości zwierzaka. Zapewniamy transportery, nie trzeba nic kupować.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy chcemy zlecić przewóz zwierzęcia, dla przewoźników istotna będzie jego rasa, waga i dokładny opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie schorowane ani zranione. Jeśli planujemy przewieźć kota, psa lub fretkę należy zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą posiadać paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 zł.

    Oprócz paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Spis firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, jeżeli mamy odpowiedni transporter. Przy przewozie zwierząt warto używać różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. W wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Zamość, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny