(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-31 10:54

1 pk mieszkanie

(Nr 2248797)
1 pk mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1535.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Bedworth, Wielka Brytania

Od 19 mar 2018 do 20 mar 2018

Adres i termin dostawy

Wołów, 56-100, Polska

Od 26 mar 2018 do 27 mar 2018