(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-05 17:34

1 pl

(Nr 2259004)
1 pl

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 473.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Koło, 78-100, Polska

Od 8 sty 2018 do 9 sty 2018

Adres i termin dostawy

Suwałki, Polska

Od 9 sty 2018 do 10 sty 2018