(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 14:18

1 poczka

(Nr 2638280)
1 poczka

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

29

Wysokość [m]:

36

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 702.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, należy wystawić darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Baranowicze, Białoruś

Od 5 maj 2018 do 3 cze 2018

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny