(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-04 10:09

1 pokój

(Nr 1826370)
1 pokój

Waga w kg:

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 156.00 km

Informacje dodatkowe:

Głownie rzeczy osobiste oraz dwa fotele komputerowe, rower, regalik

Oferty od Przewoźników (0)

339 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 11:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-09

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 339 zł

Wiadomości:

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 11:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-10 do 2017-06-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Pomoc kierowcy w za i rozładunku. Zapraszam Piotr

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednioobmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego majątku.


Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

4 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kutno, Polska

4 cze 2017