(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-17 18:45

1 pokój

(Nr 2162400)
1 pokój

Waga w kg (łączna):

300.00

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6

Dystans: 142.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Orneta, 11-130, Polska

1 sty 2018

Adres i termin dostawy

Grudziądz, 86-302, Polska

1 sty 2018