(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-29 11:01

1 pokój

(Nr 2330604)
1 pokój

Waga w kg (łączna):

180.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 310.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny