(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-21 12:25

1 pokój (Nr 2400752)

1 pokój

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 313.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 23 lut 2018 do 24 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 24 lut 2018 do 25 lut 2018