(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokój (Nr 2435276)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 525.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Malvern

7 mar 2018

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Musselburgh

7 mar 2018


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego majątku.