(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokoj (Nr 4896682)

1 pokoj

Waga w kg (łączna):

200.00

Budżet zlecenia [zł]:

180

Dystans: 1332.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 17 sie 2019 do 27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.