(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 Pokój (Nr 5945478)

Waga w kg (łączna):

165

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 2343.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

20 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Borzychy

3 kwi 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego majątku.