(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokoj (Nr 6286898)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 7 lip 2020 do 11 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 7 lip 2020 do 11 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.