(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 Pokoj + 2 rowery + lozko + materac + zmywarka + 12-15 pudelek. (Nr 2394924)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1563.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 24 lut 2018 do 25 lut 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 26 lut 2018 do 27 mar 2018


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

     Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.