(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokój - 3m³ pudeł różnego rodzaju i toreb (Nr 6106158)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1611.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, England, London

Od 16 maj 2020 do 24 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Kisielów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.