(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokoj mieszkanie (Nr 5418694)

1 pokoj mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 3730.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, South Lanarkshire, Biggar

14 lut 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Grecja, Ateny

17 lut 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego majątku.