(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokój + niewielki motocykl (Nr 6395212)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Dystans: 1431.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Beverwijk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Pieszowola

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.