(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokój + salon (Nr 3184058)

1 pokój + salon

Waga w kg (łączna):

700

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1788.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Midlands, West Bromwich

16 lis 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Mysłowice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.