(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokojowe (Nr 5501100)

1 pokojowe

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 225.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Sandomierz

28 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pruszków

28 lut 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.