(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokojowe (Nr 6785519)

1 pokojowe

Waga w kg (łączna):

180

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 972.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

2 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Köln

3 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.