(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-29 23:23

1 pokojowe mieszkanie

(Nr 1760160)
1 pokojowe mieszkanie

Dystans: 2550.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Gorzów Wielkopolski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Eskisehir, Eskişehir, Turcja

Termin elastyczny