(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-29 23:23

1 pokojowe mieszkanie

(Nr 1760160)
1 pokojowe mieszkanie

Dystans: 2550.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należyciezaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.


Adres i termin nadania

Gorzów Wielkopolski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Eskisehir, Eskişehir, Turcja

Termin elastyczny