(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-20 13:06

1-pokojowe mieszkanie

(Nr 1859813)
1-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

15

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1001.00 km

Informacje dodatkowe:

Mam do przewozu kilkanascie malych pudel z ubraniami, ksiazkami i kuchennymi rzeczami. Poza tym bedzie: -biurko - male,lekkie - H75xW120xD65cm -sofabed - naroznik - zlozona w czesciach -mala sofa - dwuosobowa - zlozona na plasko lub w czesciach -lozko - zlozone na plasko -materac 150x200 -fotel - maly -mozliwie: maly stol jadalny - zlozony na plasko +4 krzesla Odbior z Londynu ( NW) - 15 pietro - sa 2 duze windy dostepne Dowoz - Genewa - 1pietro - nie ma windy ale sa wygodne schody.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Genewa, Szwajcaria

Termin elastyczny