(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-04 11:21

1 pokojowe mieszkanie

(Nr 2006615)
1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg:

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2657.00 km

Informacje dodatkowe:

dwa rowery,3 torby podrozne.tylko to.pod koniec roku

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalniezaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.


Adres i termin nadania

Neuss, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kenitra, Gharb-Chrarda-Beni Hssen, Morocco

Termin elastyczny