(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-04 11:21

1 pokojowe mieszkanie

(Nr 2006615)
1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2657.00 km

Informacje dodatkowe:

dwa rowery,3 torby podrozne.tylko to.pod koniec roku

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Neuss, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kénitra القنيطرة, 14020, Maroko

Termin elastyczny