(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-26 13:04

1 pokojowe mieszkanie

(Nr 2116305)
1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 204.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     Na początek warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Jarosław, 37-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wieliczka, 32-020, Polska

Termin elastyczny