(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-27 13:22

1 pokojowe mieszkanie

(Nr 2118717)
1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 4769.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Zaręby, 96-321, Polska

Od 20 sty 2018 do 15 lut 2018

Adres i termin dostawy

Mogán, 35120, Hiszpania

Od 15 lut 2018 do 15 mar 2018