(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-01 17:02

1 pokojowe mieszkanie

(Nr 2342536)

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2034.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na parę pakunków, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Nottinghamshire, NG18 1LP, Wielka Brytania

Od 19 lut 2018 do 4 mar 2018

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny