(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-11-25 16:48

1 pokojowe mieszkanie (Nr 3552425)

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1588.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pudeł, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Gliwice, Polska

29 lis 2018

Adres i termin dostawy

Reading, RG1 7RH, Wielka Brytania

Od 1 gru 2018 do 5 gru 2018