(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokojowe mieszkanie (Nr 3781576)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2094.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Sheffield

Od 31 sty 2019 do 8 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łapy

Od 8 lut 2019 do 12 lut 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego dobytku.