(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokojowe mieszkanie. (Nr 4729076)

1 pokojowe mieszkanie.

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1622.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Maidstone

Od 21 sie 2019 do 23 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Jędrzejów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pudeł, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.