(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokojowe mieszkanie (Nr 5046434)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1374.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Oslo, Oslo

29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 30 lis 2019 do 1 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na parę pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.