1 pokojowe mieszkanie (Nr 5369954)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2655.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Edynburg

16 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, Vigo

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.