1 pokojowe mieszkanie (Nr 5826374)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1597.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Oslo, Oslo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.