1-pokojowe mieszkanie (Nr 5957329)

1-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1672.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

31 maj 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na parę pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.