1 pokojowe mieszkanie (Nr 5985444)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 2113.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Edinburgh, Gb Tailoring

Od 2 cze 2020 do 10 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

15 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.