1 pokojowe mieszkanie (Nr 6069790)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1933.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Surbiton

19 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Gołdap

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego dobytku.