1 pokojowe mieszkanie (Nr 6495879)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1262.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

27 sty 2021

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

28 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego mienia.