1 pokojowe mieszkanie (Nr 6537637)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Dystans: 499.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Flevoland, Almere

26 paź 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Peterborough

28 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego dobytku.