(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 17:58

1 pokojowe mieszkanie, w tym 2 komody, szafa, 2 małe regały, dwa materace, rower i około 20 pudeł

(Nr 2647760)
1 pokojowe mieszkanie, w tym 2 komody, szafa, 2 małe regały, dwa materace, rower i około 20 pudeł

Waga w kg (łączna):

900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1644.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 31 lip 2018 do 14 sie 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny