(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokojowy dom (Nr 4709094)

1 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1700

Dystans: 2113.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Leeds

15 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Barszczewo

Od 17 sie 2019 do 18 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.