Paczki Dodano: 2017-10-29 16:02

1 pralka

(Nr 2121948)
1 pralka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

65.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 424.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówkibardzo ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Otwock, Polska

31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Rafałówka, Obwód rówieński, Ukraina

8 lis 2017