(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pudło z wszystkim i niczym : ) (Nr 5517479)

1 pudło z wszystkim i niczym : )

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

35

Liczba sztuk:

1

Dystans: 3022.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Grenada

Od 28 lis 2019 do 22 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Od 28 lis 2019 do 16 sty 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).