(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 Rennrad mit Rahmengröße 53 (Nr 6446586)

1 Rennrad mit Rahmengröße 53

Waga w kg (łączna):

14

Dystans: 925.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart

Od 1 wrz 2020 do 4 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 8 wrz 2020 do 11 wrz 2020


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowiutki rower należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle należy osłonić papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie surowców ochraniających jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.