(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-30 20:42

1 rower

(Nr 1761207)
1 rower

Waga w kg:

10.00

Dystans: 306.00 km

Informacje dodatkowe:

Rodzaj : bmx

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję transportu rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo zakupić taki karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementypedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 . Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

2 maj 2017

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, Polska

4 maj 2017