(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-30 20:42

1 rower

(Nr 1761207)
1 rower

Waga w kg:

10.00

Dystans: 306.00 km

Informacje dodatkowe:

Rodzaj : bmx

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu czy też kupić pasujący karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto odkręcić i usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach lub osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców chroniących przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

2 maj 2017

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, Polska

4 maj 2017