(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-30 21:58

1 rower

(Nr 1819774)
1 rower

Dystans: 345.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję przewozu dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu czy też zakupić stosowny karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się częścipedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się ulokować w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wschowa, Polska

Od 2 cze 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Pustkowo, Polska

Termin elastyczny