(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-30 21:58

1 rower

(Nr 1819774)
1 rower

Dystans: 345.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też zakupić taki karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto poodkręcać i zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle należy osłonić makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Wschowa, Polska

Od 2 cze 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Pustkowo, Polska

Termin elastyczny